Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Airpress 79156, wózek narzędziowy z wyposażeniem na miarę różnych potrzeb

2016-06-13 10:55:39

Firma Airpress pojawiła się na polskim rynku ponad 20 lat temu. Producent specjalizuje się w sprzęcie pneumatycznym. Znany jest z wysokiej jakości pistoletów lakierniczych, sprężarek, instalacji pneumatycznych czy filtrów i mikrofiltrów. Na uwagę zasługują również jego rozwiązania w zakresie narzędzi ręcznych. Dziś przyjrzymy się rozbudowanemu modelowi wózka narzędziowego Airpress 79156 z możliwością doposażenia w dodatkowe moduły i dostosowania do indywidualnych potrzeb.

 

Wózek z narzędziami Airpress 79156 sprawdzi się jako wyposażenie profesjonalnego warsztatu. Jest to solidny przenośny mebel warsztatowy zabezpieczony przed zniszczeniem w trudnych warunkach. Wózek wykonany jest ze wzmocnionej blachy malowanej w technologii proszkowej i posiada specjalną konstrukcję zabezpieczającą. Jego narożniki wzmocnione są za pomocą amortyzujących osłon gumowych, a uchwyty pokryte są antypoślizgowym kompozytem. Centralny zamek pozwala na zabezpieczenie powierzonych narzędzi na stanowiskach pracy, a każda szuflada wyposażona jest w indywidualną blokadę. Dodatkowo szuflady są wyposażone we wzmocnione prowadnice kulowe. Wózek jest stabilny i posiada specjalnie wzmocnione koła z hamulcami.

airpress 79156

 

Standardowe wyposażenie Airpress 79156 obejmuje 12 modułów z narzędziami. Znajdziemy w nim między innymi:

  • zestawy kluczy płasko oczkowych, oczkowych, płaskich, nasadowych, trzpieniowych,
  • nasadek i kluczy Torx, wkrętaków,
  • szczypce różnego typu,
  • młotek i podbijak.
 
wózek airpress 79156 narzędzia
 

To jednak dopiero początek możliwości, które daje nam wózek Airpress. Perforacja ścian bocznych pozwala na zamontowanie szerokiej gamy akcesoriów dodatkowych, a blat umożliwia montaż dodatkowych szafek narzędziowych, uchwytów czy imadła czy ścianek. Szuflady można wyposażać w osobne przegrody, które ułatwią segregowanie narzędzi i przechowywanie dodatkowego wyposażenia.


Na ścianach bocznych zamontować możemy między innymi dodatkową szafkę boczną zamykaną za zamek czy pojemnik na butelki. W zależności od potrzeb możemy znacznie zwiększyć pojemność wózka i rozszerzyć jego funkcjonalność. Na zdjęciu szafka boczna z solidnymi drzwiami zamykana na zamek, o wymiarach 90 x 70 cm:

 

wózek airpress szafka boczna

 


Dla łatwiejszego zachowania porządku i higieny pracy wózek można wyposażyć w uchwyt na rolki papieru czy w kosz na śmieci. W razie potrzeby akcesoria można bez problemu demontować i zmieniać na inne, tak by możliwie najlepiej dopasować stanowisko pracy do aktualnych potrzeb.
 

airpress 79156 kosz na smieci

airpress wózek narzędziowy rolka na papier

 

Dla jeszcze lepszego zachowania ładu, aby nie przechowywać teczek czy aktówek w pobliżu miejsca pracy, możemy na przykład zamontować na bocznej ścianie wózka pojemnik na dokumenty. Wózek narzędziowy Airpress 79156 daje profesjonalistom duże możliwości w zakresie podniesienia wydajności i komfortu pracy. Najważniejszą jego zaletą jest wielofunkcyjność i szerokie możliwości w zakresie dostosowania go do własnych potrzeb oraz charakteru pracy.

airpress przegroda na domukenty

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zobacz nasze produkty z kategorii:

Narzędzia ręczne > Zestawy narzędzi > Wózki (z wypos.) »

© www.narzedziowy.pl (2003-2022)
kei.pl Współpracujemy z...