Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Klucze udarowe

W ofercie sklepu internetowego narzedziowy.pl bez problemu odnajdziesz odpowiednie dla siebie akumulatorowe klucze udarowe. Te funkcjonalne elektronarzędzia, dzięki zastosowaniu mechanizmu udarowego, umożliwiają szybkie i sprawne zakręcanie i odkręcanie nakrętek i śrub w różnorodnych materiałach. Odpowiednia moc i duży moment dokręcania pozwalają na używanie zakrętarek tego typu w przy montażu kół samochodowych, budowie regałów i rusztowań i wielu innych pracach warsztatowych i przemysłowych.
 
Na stronach sklepu internetowego narzedziowy.pl możesz kupić akumulatorowe klucze udarowe o tak przydatnych funkcjach jak: elektroniczna regulacja obrotów w prawo i lewo, ogumowanie uchwytu, zwiększające komfort i precyzję użytkowania, aluminiowa obudowa mechanizmu udarowego zapewniająca trwałość narzędzia i wiele innych. Walizki narzędziowe, rękojeści boczne czy zróżnicowane klucze nasadowe to tylko niektóre z elementów wyposażenia oferowanych przez nasz sklep internetowy modeli.
 
Narzedziowy.pl poleca zakrętarki udarowe najbardziej renomowanych i sprawdzonych producentów, takich jak: Dewalt, Makita, Metabo, Bosch czy Hitachi, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów i rzemieślników.
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...