Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Wiertarki/wkrętarki

Wiertarki / wkrętarki / wiertarko-wkrętarki akumulatorowe

 

Sklep internetowy Narzedziowy.pl przedstawia szeroką ofertę profesjonalnych i niezastąpionych w domowych pracach remontowych, w warsztatach i innych zakładach pracy narzędzi ręcznych z rodziny wiertarek i wkrętarek akumulatorowych.

Niezależnie od tego jaki rodzaj pracy nas czeka, czy to skręcenie mebli czy wywiercenie otworu w ścianie, w drewnie, w betonie, dokręcenie śruby w żadnej domowej i warsztatowej skrzynce narzędziowej nie powinno zabraknąć dobrej wiertarko-wkrętarki.

De facto rodzina tych popularnych narzędzi ręcznych dzieli się zarówno na standardowe wiertarki oraz wkrętarki, które przeznaczone są do jednego rodzaju pracy. Z połączenia tych dwóch narzędzi powstały niemal uniwersalne i dla wielu niezastąpione wiertarko-wkrętarki, które dzięki zasilaniu akumulatorowemu gotowe są do różnych prac w różnych warunkach.

Żeby mieć absolutną pewność, że wybrana przez nas wiertarka, wkrętarka czy wiertarko-wkrętarka sprosta naszym oczekiwaniom należy zwrócić uwagę na kilka kryteriów wyboru tych narzędzi. Różne rodzaje i modele urządzeń różnić będą się zarówno mocą, momentem obrotowym, napięciem, wagą czy średnicą wkrętów wykorzystywanych do pracy.

Moc wiertarki wyrażana jest w Woltach (V) i to ona determinuje zastosowanie urządzenia. Do mniejszych prac ręcznych jak, np. skręcanie mebli sprawdzą się modele o mocy nawet 3,6V. Do wiercenia w twardych materiałach, takich jak drewno czy metal będzie nam potrzebna moc minimalna równa 12V. Do pracy ciągłej zalecane są jednak modele wiertarek o mocy 18V, bowiem praca z różnymi materiałami będzie łatwiejsza i szybsza do wykonania.

Moment obrotowy to istotny parametr dla wiertarko-wkrętarek, który standardowo określany jest w niutonometrach (Nm). Im wyższa jego wartość, tym większa siła urządzenia i możliwość wiercenia oraz wkręcania w różnych materiałach. W naszej ofercie znaleźć można wiertarko-wkrętarki z regulowanym momentem obrotowym, dzięki czemu można dopasować je do aktualnie wykonywanej pracy.

Wiertarki, wkrętarki i wiertarko-wkrętarki zasilane są wydajnymi i wymiennymi akumulatorami, dzięki czemu praca z nimi jest znacznie wygodniejsza nawet w trudno dostępnych miejscach, bez obawy o zaplątanie czy niewystarczającą długość kabla zasilającego. Szybkie ładowanie akumulatorów i możliwość błyskawicznej ich wymiany gwarantuje niemal nieprzerwaną pracę narzędzi przez długi okres eksploatacji.

W ofercie sklepu Narzedziowy.pl dysponujemy narzędziami ręcznymi do wiercenia i wkręcania takich marek jak Bosch, Makita, Metabo, Black&Decker, Dewalt, Ryobi i wielu innych.
Napięcie zasilania
Ilość akumulatorów
Akumulator
Pojemność akumulatora
Maksymalny moment obrotowy
Waga
Liczba biegów
Maksymalna średnica uchwytu
Funkcja udaru
Maksymalna średnica wiercenia w betonie
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie
Maksymalna średnica wiercenia w metalu
Moment obrotowy twardy
Moment obrotowy miękki
Prędkość obrotowa na 3 biegu
Gwint wrzeciona
Maksymalny rozmiar wkrętów do drewna
Maksymalna średnica śrub
Liczba zakresów momentu obrotowego
Moc użyteczna
Opakowanie

WYPRZEDAŻ24H

BOSCH Wkrętarka IXO BBQ z końcówką do rozpalania grilla + JEDNORAZOWY GRILL GRATIS

WYPRZEDAŻ24H

BLACK&DECKER 1-biegowa wiertarko-wkrętarka 12 V (2 akumulatory) EPC12CAB

PROMOCJA24H

RYOBI 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V RCD18022L (2 aku 1.5Ah)
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...