Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

SDS-max

Sklep internetowy narzedziowy.pl przedstawia szeroką gamę elektronarzędzi w kategorii młotowiertarki z szerokim uchwytem SDS-Max, przeznaczonym do ciężkich prac. Te wszechstronne narzędzia pomogą w zajęciach takich jak wiercenie udarowe w twardych materiałach budowlanych, wiercenie bez udaru w metalach lub drewnie oraz kucie bruzd za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych dłut.
 
Z szerokiej oferty sklepu narzedziowy.pl możesz wybrać młotowiertarki SDS-Max o różnej sile udaru oraz dobrać do nich odpowiedni osprzęt w postaci wierteł i dłut o różnych średnicach i długościach. Przydatne funkcje prezentowanych w tej kategorii narzędzi to m.in.: elektroniczna regulacja prędkości, zmiana kierunku obrotów, blokada włącznika itp. Różne wersje oferowanego oprzyrządowania zawierają takie elementy jak ograniczniki głębokości, rękojeści dodatkowe czy walizki transportowe.
 
Sklep internetowy narzedziowy.pl oferuje bruzdownice sprawdzonych na rynku producentów, takich jak: Metabo, Makita, Bosch, Dewalt, Kress czy Hitachi doskonałych dla wymagających profesjonalistów, ceniących sobie najwyższą jakość wykonania.
 
Asortyment elektronarzędzi produkowanych przez firmy Skil, Ferm i Ryobi sprawdzi się także w użytku domowym dzięki właściwemu doborowi mocy i oprzyrządowania.

Moc
Energia pojedynczego udaru
Poziom wibracji na ramionach
Napięcie zasilania
Waga
Maksymalna średnica wiercenia w stali
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie
Maksymalna średnica wiercenia w betonie
Maksymalna średnica wiercenia wiertłem koronowym
Prędkość obrotowa przy obciążeniu
Moc oddawana
Rodzaj uchwytu
Opakowanie
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...