Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

SDS-plus

Sklep internetowy narzedziowy.pl przedstawia szeroką gamę elektronarzędzi w kategorii młoty udarowe SDS-Plus. Te wydaje narzędzia umożliwiają kucie i skuwanie twardych materiałów budowlanych od betonu i marmuru po kamień na posadzkach i ścianach. Popularnych uchwyt SDS-Plus pozwoli na łatwe dobranie kompatybilnego osprzętu oraz łatwą wymianę narzędzi roboczych.
 
Wśród przydatnych cech oferowanych przez nasz sklep internetowy modeli  znajdują się takie funkcje jak łagodny rozruch, ułatwiający precyzję pracy, rękojeść antywibracyjna, zwiększająca komfort użytkowania, wielostopniowa regulacja ustawienia dłuta itp. Na stronach narzedziowy.pl znajdziesz młoty wyburzeniowe i udarowe wyposażone m.in. w: dodatkowe rękojeści boczne, walizki transportowe czy dłuta i szpice, pozwalające na niezwłoczne rozpoczęcie pracy.
 
Sklep internetowy narzedziowy.pl poleca młoty udarowe i wyburzeniowe sprawdzonych na rynku producentów, takich jak:  Metabo, Dewalt, Bosch, Makita czy Hitachi, zapewniających wysoką jakość wykonania i odpowiednie wyposażenie.
Moc
Energia pojedynczego udaru
Rodzaj uchwytu
Opakowanie
Waga
  • 1
  • 1
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...