Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Wpust sześciokątny

W ofercie sklepu internetowego narzedziowy.pl bez problemu odnajdziesz odpowiednie dla siebie młoty udarowe z wpustem sześciokątnym. Te trwałe elektronarzędzia są idealnie przystosowane do kucia i skuwania materiałów budowlanych: marmuru, betonu czy kamienia. Chwyt sześciokątny doskonale sprawdzi się nawet w najcięższych zadaniach wyburzeniowych.
 
Na stronach naszego sklepu internetowego oferujemy różnorodne modele młotów udarowych i wyburzeniowych cechujące się takimi funkcjami jak: rękojeść antywibracyjna, minimalizująca zmęcznie i zwiększająca możliwość długotrwałej pracy; wielostopniowa regulacja ustawienia dłuta, ułatwiająca użytkowanie narzędzia we wszechstronny sposób; łagodny rozruch, przystosowany do precyzyjnej pracy itp. Wśród wyposażenia standardowego tych elektronarzędzi znajdują się tak przydatne elementy jak: dłuta i szpice w standardzie, dodatkowe rękojeści boczne i walizki transportowe.
 
Sklep internetowy narzedziowy.pl oferuje młoty wyburzeniowe i udarowe uznanych marek, takich jak: Bosch, Makita, Dewalt, Metabo czy Hitachi, cechujących się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i trwałą, pewną konstrukcją.
Moc
Częstotliwość udaru
Energia pojedynczego udaru
Szerokość uchwytu
Rodzaj uchwytu
Moc oddawana
Poziom drgań
Waga
Opakowanie
  • 1
  • 1
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...