Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Szlifierki mimośrodowe

Szlifierki mimośrodowe to funkcjonalne elektronarzędzia, łączące ruch obrotowy z ruchem oscylacyjnym. Pozwalają zarówno na szlifowanie jak i polerowanie elementów. Doskonalne sprawdzą się przy obróbce powierzchni takich jak metal, drewno lub tworzywo sztuczne.
 
Wśród bogatej oferty sklepu narzedziowy.pl znajdują się zróżniocowane modele szlifierek mimośrodowych, posiadających takie funkcje jak: system mikrofiltracji, perfekcyjnie odsysający pył i brud powstały w trakcie pracy; hamulec talerza szlifierskiego, skutecznie zapobiegający uszkodzeniu obrabianej powierzchni; wyłącznik przeciążeniowy, zwiększający żywotność szlifierki i wiele innych. Walizki transportowe, talerze szlifierskie, papiery ścierne, rękojeści boczne - to tylko niektóre elementy wyposażenia oferowanych na stronach naszego sklepu internetowego modeli.
 
Mając na względzie potrzeby profesjonalistów posiadamy w swej ofercie szlifierki mimośrodowe renomowanych marek, takich jak: Metabo, Bosch, Dewalt, Makita czy Hitachi.
 
W proponowanym przez nasz sklep internetowy asortymencie znajdują się również elektronarzędzia linii Ferax, Ferm, Ryobi i Skil, które z pewnością spełnią potrzeby wymagających majsterkowiczów i rzemieślników, poszukujących narzędzi do pracy w prywatnym warsztacie lub domu.
Moc
Średnica talerza
Średnica ruchu oscylacyjnego
Mimośrodowość
Moc oddawana
Waga
Blokada talerza
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...