Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Szlifierki oscylacyjne

Szlifierki oscylacyjne mają zastosowanie w obróbce płaskich, równych powierzchni umozliwiają również szlifowanie zgrubne miejsc lekko zaokrąglonych. Prostokątna stopa szlifierska, zastosowana w większości oferowanych w naszym sklepie modeli, umożliwia bardzo efektywną pracę również w narożnikach.
 
Odwiedź strony narzedziowy.pl już dziś i wybierz coś dla siebie spośród modeli oferujących takie udogodnienia funkcjonalne jak: redukcja wibracji, zwiększająca komfort i precyzję w działaniu; odsysanie pyłu, gwarantujące czystą i szybką pracę niezależnie od obrabianego materiału; amortyzacja powierzchni szlifierskiej, zapewniająca trwałość i wydłużająca żywotność szlifierki i wiele innych. Wśród wyposażenia standardowego proponowanych przez nasz sklep internetowych elektronarzędzi tej klasy znajdują się tak pomocne elementy jak: specjalnie dobrane papiery ścierne, walizki transportowe ułatwiające przechowywanie i przenoszenie szlifierki, łatwe do zamontowania i wymiany worki pyłowe itp.
 
Na stronach sklepu narzedziowy.pl znajdziesz szlifierki oscylacyjne uznanych na rynku producentów takich jak: Hitachi, Dewalt, Bosch, Metabo, Makita czy Einhell, dostosowanych do profesjonalnego użytkowania w warunkach przemysłowych.
 
Elektronarzędzia produkcji Ferm, Einhell Bavaria, Skil czy Ryobi trafią w potrzeby wymagających rzemieślników i majsterkowiczów, szukających maszyn do własnego użytku w domu czy warsztacie.
Rozmiar arkusza ściernego
Średnica oscylacji
Mimośrodowość
Waga
Moc oddawana
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...