Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Szlifierki proste

W ofercie sklepu internetowego narzedziowy.pl bez problemu odnajdziesz odpowiednie dla siebie szlifierki proste. Te lekkie i poręczne elektronarzędzia wzorowo spiszą się w obróbce trudnodostępnych miejsc. Jeżeli szukasz urządzenia odznaczającego się dużą wszechstronnością i precyzją działania, szlifierka prosta to narzędzie w sam raz dla ciebie.
 
Wśród szerokiego asortymentu naszego sklepu znajdują się różnorodne modele szlifierek prostych o takich funkcjach jak, m.in.: blokada silnika, natychmiastowo wyłączająca urządzenie w wypadku jego zaklinowania; izolacja łożyska, zwiększająca żywotność narzędzia i odporność na wszelkie zanieczyszczenia; bezpośrednie chłodzenie silnika, zapobiegające jego przeciążeniom i wiele innych. Rękojeści boczne, tuleje zaciskowe, tarcze ścierne – to tylko niektóre elementy wyposażenia standardowego, oferowanych przez narzedziowy.pl szlifierek.
 
Nasz sklep internetowy oferuje szlifierki proste najbardziej renomowanych i sprawdzonych producentów, takich jak: Bosch, Makita, Hitachi, Dewalt czy Metabo, stworzonych z myślą o wymagających profesjonalistach, szukających pewnych narzędzi, które zdadzą egzamin w pracach przemysłowych
 
Elektronarzędzia proponowane przez Ferm czy Ryobi znajdą swoich zwolenników wśród wymagających majsterkowiczów, potrzebujących odpowiednich urządzeń do prac domowych.
Średnica tulei uchwytu
Średnica wrzeciona
Moc oddawana
Maksymalna średnica akcesoriów szlifierskich
Waga
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...