Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Szlifierki stołowe

Na stronach sklepu internetowego narzedziowy.pl znajdziesz najbardziej niezawodne szlifierki stołowe. Ten typ elektronarzędzi, spotykany często pod nazwą szlifierka podwójna, dzięki stabilnej konstrukcji i właściwie dobranej mocy sprawdzi się idealnie w obróbce różnorodnych materiałów i zadaniach takich jak: szlifowanie, polerowanie czy ostrzenie narzędzi domowych i przemysłowych. Wszechstronna budowa wielu modeli szlifierek stołowych pozwala na pracę zarówno tarczą szlifierską jak i taśmą.
 
Na stronach naszego sklepu internetowego znajdziesz szlifierki podwójne o szerokiej gamie przydatnych funkcji, takich jak: regulacja ekranów ochronnych, zabezpieczających przed odpryskami i iskrzeniem, indukcyjny silnik, umożliwiający cichą pracę przy niskim poziomie wibracji, podświetlenie robocze, zwiększające precyzję i komfort w działaniu itp. Wybierz odpowiedni typ szlifierki spośród modeli wyposażonych w takie elementy jak: dołączane w standardzie tarcze, taśmy i kamienie szlifierskie czy uchwyty mocujące, pozwalające do pewnego zamontowania szlifierki na stole.
 
Z myślą o najbardziej wymagających klientach sklep internetowy narzedziowy.pl włączył do oferty szlifierki stołowe uznanych na rynku i polecanych przez profesjonalistów marek, takich jak: Proma, Metabo, Dewalt, Bosch czy Makita.
 
Majsterkowicze i rzemieślnicy, szukający maszyn do użytku w domowym warsztacie, znajdą coś dla siebie spośród produktów linii Einhell Blue, Ferm czy Ferax.
Moc
Prędkość obrotowa
Średnica tarczy
Grubość tarczy
Średnica otworu tarczy
Rozstaw ściernic
Moc oddawana
Waga
Rozmiar taśmy
Wyłącznik bezpieczeństwa
Szlif na mokro

WYPRZEDAŻ24H

LUNA Szlifierka stołowa model MSG 200 H

WYPRZEDAŻ24H

BOSCH Szlifierka podwójna 700 W GSM 200

WYPRZEDAŻ24H

METABO Uniwersalna szlifierka taśmowa BS 175, 500 W

PRZECENA24H

PROMA Szlifierka dwutarczowa BKS-2500

PRZECENA24H

EINHELL Blue Line Szlifierka stołowa BT-BG 175

PRZECENA24H

MAGNUM Szlifierka stołowa 400W z kamieniem wolonobieżnym model NTS 2000

WYSYŁKA W 24H

METABO Szlifierka podwójna DS 150, 200 W
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...