Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Wiertarki bezudarowe

Na stronach sklepu internetowego narzedziowy.pl znajdziesz najbardziej niezawodne wiertarki bezudarowe. Elektronarzędzia tej klasy doskonale odnajdują się w szerokim zakresie czynności związanych z obróbką materiałów metalowych i drewnianych. Mocne konstrukcje i właściwie zrównoważone parametry techniczne modeli znajdujących się w ofercie narzedziowy.pl gwarantują szybkie i sprawne wykonanie prac domowych lub trudniejszych zadań w warunkach przemysłowych.
 
Wśród bogatej oferty sklepu narzedziowy.pl znajdują się zróżnicowane modele wiertarek bezudarowych cechujące się takimi funkcjami jak: ogumowanie uchwytów, zwiększające komfort i precyzję pracy,  regulacja obrotów w prawo i lewo, zabezpieczenia przeciążeniowe, możliwość pracy w różnych prędkościach w typach dwubiegowych oraz wiele innych. Uchwyty wiertarskie, rękojeści boczne, walizki transportowe czy głębokościomierze to tylko niektóre elementy wyposażenia standardowego wiertarek oferowanych przez nasz sklep internetowy.
 
Mając na względzie zarówno potrzeby profesjonalistów jak i wymagających majsterkowiczów i rzemieślników posiadamy w swej ofercie wiertarki renomowanych marek, takich jak: Metabo, Makita, Dewalt, Bosch, Kress czy Hitachi.
Moc
Maksymalny moment obrotowy
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie
Maksymalna średnica wiercenia w stali
Średnica uchwytu
Waga
Prędkość obrotowa na 2 biegu
Prędkość obrotowa na 3 biegu
Moment obrotowy twardy
Moment obrotowy miękki
Gwint wrzeciona
Moc oddawana
Opakowanie
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...