Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Mieszarki

Na stronach sklepu internetowego narzedziowy.pl możesz kupić odpowiednie dla siebie elektronarzędzia w kategorii mieszarki. Mocny silnik i właściwie dobrane mieszadło pozwolą na efektywną pracę na budowie lub w domu.  Z bogatej oferty naszego możesz wybrać zarówno wygodne i łatwe w przenoszeniu mieszarki ręczne jak i silniejsze mieszarki bębnowe, które poradzą sobie z większą objętością materiału. 
 
Wybierz coś dla siebie spośród modeli oferujących takie cechy jak: elektroniczne sterowanie prędkością obrotów, zwiększające komfort i efektywność pracy, wyłącznik bezpieczeństwa, chroniący  przed niepożądanym włączeniem maszyny, możliwość beznarzędziowej wymiany mieszadeł itp. 
 
Sklep internetowy narzedziowy.pl oferuje mieszarki renomowanych producentów, takich jak: Collomix, Bosch, Makita czy Metabo do użytku profesjonalnego oraz prac przemysłowych. 
 
Dodatkowy wybór narzędzi produkowanych przez firmy Einhell, Ferm i Skil zadowoli także każdego rzemieślnika i majsterkowicza, poszukującego sprzętu o odpowiednio dostosowanej mocy i wydajności.
Moc
Prędkość obrotowa
Średnica mieszadła
Uchwyt narzędziowy
Maksymalny moment obrotowy
Waga
Od: kg
Do: kg

Prędkość obrotowa na I biegu
Prędkość obrotowa na II biegu
Nominalny moment obrotowy
Moc oddawana
  • 1
  • 1
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...