Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Odkurzacze przemysłowe

Za pośrednictwem sklepu internetowego narzedziowy.pl możesz kupić odpowiednie dla siebie odkurzacze przemysłowe. Te elektronarzędzia o dużej mocy i szerokiej gamie funkcji pozwolą utrzymać czystość otoczenia pracy, pozbywając się pyłu, odpadów i innych zanieczyszczeń.
 
Z szerokiej oferty naszego sklepu internetowego możesz wybrać odkurzacze do prac zarówno na sucho jak i na mokro. Niektóre modele posiadają przyłącze na elektronarzędzia, pozwalające na wygodną i bezpyłową pracę szlifierkami, wiertarkami itp. Inne niezwykle przydatne cechy oferowanego przez narzedziowy.pl asortymentu odkurzaczy to m.in.: automatyczne opóźnianie wyłączenia silnika, które gwarantuje pełne opróżnienie węża ssącego; łagodny rozruch silnika, chroniący wentylator przed nadmiernym zużyciem; płynna kontrola siły ssania, zwiąkszająca precyzję pracy, itp.
 
Sklep internetowy narzędziowy.pl oferuje odkurzacze przemysłowe sprawdzonych na rynku producentów, takich jak: Starmix, Bosch, Metabo, Dewalt czy Makita, cechujących się najwyższą jakością wykonania, która zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.
 
Dodatkowy wybór asortymentu Ryobi, Skil czy Black&Decker, dzięki odpowiedniemu stosunkowi ceny i parametrów technicznych, doskonale sprawdzi się w codziennym użytku domowym.
Moc
Maksymalny przepływ powietrza
Maksymalne podciśnienie
Pojemność zbiornika
Długość węża
Średnica węża
Maksymalna moc przyłączanego elektronarzędzia
Waga
Natężenie hałasu
Pojemność zbiornika - pył
Pojemność zbiornika - woda
Powierchnia filtra
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...