Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Pistolety do klejenia

Na stronach sklepu internetowego narzedziowy.pl znajdziesz najbardziej niezawodne pistolety do klejenia. Te precyzyjne elektronarzędzia pozwalają na klejenie na gorąco, dzięki zastosowaniu sztyftu z klejem, nagrzewanego do wysokiej temperatury i wyprowadzanego przez specjalnie wyprofilowaną dyszę.
 
Z szerokiej oferty naszego sklepu internetowego możesz wybrać pistolety do klejenia z odpowiednią konfiguracją przydatnych funkcji, takich jak: możliwość pracy bezprzewodowej, utrzymanie stałej temperatury kleju czy system zapobiegania wyciekaniu kleju. Zróżnicowany asortyment dostępnych na naszych stronach pistoletów do klejenia pozwoli ci na wybór modelu samodzielnego lub też wyposażonego w zestaw osprzętowy złożony z takich elementów jak walizka transportowa czy komplet sztyftów do klejenia.
 
Sklep internetowy narzędziowy.pl poleca pistolety do klejenia uznanych producentów, takich jak: Steinel, Dremel, Bosch czy Metabo, przystosowanych do profesjonalnego użytku.
 
Asortyment marek Yato czy Ferm znajdzie na pewno uznanie wymagających majsterkowiczów i rzemieślników, ceniących sobie dobrze wyważony stosunek ceny i jakości produktów, odpowiednich do użytku domowego.
Moc
Napięcie zasilania
Temperatura pracy
Wydajność klejenia
Czas nagrzewania
Średnica wkładu klejącego
Długość wkładu klejącego
Waga
Opakowanie
  • 1
  • 1
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...