Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Strugi

Za pośrednictwem sklepu internetowego narzedziowy.pl już dziś możesz kupić najbardziej wydajne strugi. Te elektronarzędzia ręczne pozwolą na precyzyjną obróbkę materiałów drewnianych skrawaniem dzięki zastosowaniu jednego lub dwóch noży osadzonych na wirującym walcu. Regulacja grubości skrawania struga pozwala na łatwą i precyzyjną pracę. 
 
Prowadnice równoległe, worki na pył, zapasowe noże i ograniczniki głębokości to jedynie niektóre elementy wyposażenia strugów oferowanych przez nasz sklep internetowy. Wybierz coś dla siebie spośród szerokiej gamy kilkudziesięciu modeli posiadających funkcje takie jak: blokada włącznika, umożliwiająca pracę ciągłą, wyrzut strużyn w prawą lub lewą stronę, antypoślizgowa rękojeść, zwiększająca pewność i komfort pracy itp.
 
W ofercie sklepu internetowego narzedziowy.pl znajdują się strugi uznanych przez profesjonalistów marek, takich jak Dewalt, Makita, Bosch, Metabo czy Hitachi, wykonanych specjalnie do ciężkich zadań wykonywanych w warunkach przemysłowych.
 
Wymagający rzemieślnicy i majsterkowicze odnajdą coś dla siebie wśród asortymentu producentów takich jak Ferm, Skil czy Einhell Blue Line, przystosowanych do prac domowych.
Moc
Szerokość strugania
Głębokość strugania
Głębokość wręgowania
Moc oddawana
Waga

PRZECENA24H

EINHELL Blue Line Strug ręczny BT-PL 900
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...