Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Klucze dynamometryczne

Wszędzie tam, gdzie trzeba dokręcić śrubę z odpowiednim momentem obrotowym i siłą, polecamy dostępne w ofercie naszego sklepu klucze dynamometryczne.

Klucz dynamometryczny to specyficzny rodzaj klucza ręcznego, dzięki któremu możemy bardzo precyzyjnie dokręcić różne rodzaje śrub i nakrętek. Doskonale sprawdzają się w branży mechanicznej, jednak dobry klucz dynamometryczny może z powodzeniem zastąpić kilka innych kluczy także w naszej domowej skrzynce z narzędziami.

Zastosowanie klucza dynamometrycznego idealnie sprawdza się podczas rozmaitych prac samochodowych, gdzie wiele elementów wymaga dokręcenia śrub z dokładnością wyrażaną w niutonometrach (Nm). Dzięki możliwości precyzyjnego ustawienia momentu klucza dokręcimy każdą śrubę i nakrętkę z należytą siłą, koniec pracy „na oko”, która przy nieco delikatniejszych pracach może kończyć się przekręceniem, lub niedokręceniem ważnych elementów.

W ofercie sklepu Narzedziowy.pl dostępne są wysokiej jakości klucze dynamometryczne takich producentów jak Jonnesway, Tengtools, Proxxon, Yato i wielu innych.

WYSYŁKA W 24H

JONNESWAY Kątomierz klucza dynamometrycznego 1/2

WYSYŁKA W 24H

QUATROS Klucz przekładniowy do kół samochodów ciężarowych model QS14168
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...