Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Klucze nastawne

W szerokiej ofercie narzędzi ręcznych oferujemy wytrzymałe i uniwersalne klucze nastawne, które doskonale sprawdzą się podczas różnorodnych prac montażowych zarówno w domach, warsztatach czy garażach.

Klucz nastawny to także obowiązkowe wyposażenie skrzynki narzędziowej każdego hydraulika i mechanika, bowiem dzięki regulowanemu rozmiarowi szczęk można je błyskawicznie dopasować do różnych rozmiarów i rodzajów śrub i nakrętek. Wygodne i praktyczne zastosowanie kluczy nastawnych ułatwia także prace w bardzo trudno dostępnych miejscach.

Doskonale wszystkim znane klucze francuskie, szwedzkie, angielskie czy popularne żabki dostępne w ofercie sklepu Narzedziowy.pl to klucze, które warto mieć w swojej skrzynce narzędziowej niezależnie od tego czy jesteśmy zawodowcami czy domowymi majsterkowiczami. Każdy klucz nastawny wykonany jest z wysokiej jakości surowców, dodatkowo zabezpieczonych przed korozją i wzmocnionych aby służyły przez cały okres swojej eksploatacji.

Marki kluczy nastawnych, jakie oferuje Narzedziowy.pl to m.in. JONNESWAY, YATO, STANLEY, PROXXON, RIDGID i wielu innych.

WYSYŁKA W 24H

PROXXON Klucz nastawny RG 200 (24.5 mm)

WYPRZEDAŻ24H

RIDGID Klucz do rur skośny T: E-8 y: 200 p: 1 :: 34 , Typ E-8, Długość (mm) 200, Średnica rur (cal) 1, średnica zewnętrzna rur (mm) 34, Waga (kg) 0,3

WYPRZEDAŻ24H

RIDGID Klucz do rur młotek
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...