Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Ściski stolarskie

W bogatej ofercie sklepu Narzedziowy.pl dostępne są profesjonalne i wytrzymałe ściski stolarskie, które sprawdzą się przy niejednej pracy remontowej.

Ściski stolarskie dostępne w sprzedaży występują w wielu wariantach, od zwykłych ścisków śrubowych nastawnych, po ściski typu C, ściski kątowe, klamry zaciskowe czy wydajne ściski/rozpieracze typu quick-grip i quick-change. Wszystkie ściski stolarskie dostępne są w różnych rozmiarach i do różnych prac, dlatego znajdą one zastosowanie zarówno przy profesjonalnej pracy stolarskiej, jak i w domowym warsztacie przy drobnych pracach ręcznych.

Przy wyborze odpowiedniego ścisku stolarskiego warto mieć na uwadze rodzaj wykonywanej pracy i siłę nacisku jaka będzie nam potrzebna. Czy wystarczy nam prosta klamra czy profesjonalny ścisk z prowadnicą i mechanizmem pozwalającym na szybkie zwolnienie i blokadę zacisku. W ofercie sklepu Narzedziowy.pl znajdziesz ściskacze dopasowane do swoich potrzeb.

Oferujemy ściski stolarskie takich renomowanych marek jak: BLACK&DECKER, IRWIN, WOLFCRAFT, YATO, STANLEY, FERAX, TENGTOOLS.

WYSYŁKA W 24H

WOLFCRAFT Ścisk śrubowy SZ 80-300 (300mm)

WYSYŁKA W 24H

STANLEY Ścisk Kątowy, Lekki

WYSYŁKA W 24H

STANLEY Ścisk taśmowy 4.5m/15``
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...