Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

NESTE City standard 5W-40 (1 litr)

WYPRZEDAŻ24H

NESTE City standard 5W-40 (1 litr)
Producent
NESTE OILS
Numer katalogowy
CS/5W-40/1L
Jakość
Gwarancja
Koszt transportu
Cena wyprzedażowa
24,31 zł netto
29,90 zł brutto
Cena katalogowa
47,17 zł brutto
Oferta ważna do wyczerpania zapasów

KLASA JAKOŚCI: API SJ/CF ACEA A3, B3 CCMC G5, PD2, D4

SPECYFIKACJE: VW 500.00, 505.00, 505.01


Neste City Standard to syntetyczny olej najwyższej jakości spełniający wymagania jakościowe nowoczesnych silników samochodowych oraz wymagania producentów samochodów. Jago syntetyczna budowa zapewnia łatwy rozruch w minusowych temperaturach, a smarowanie silnika następuje praktycznie natychmiast. W warunkach wysokich temperatur syntetyczna baza ma mniejszą skłonność do odparowywania niż oleje mineralne, co zapewnia mniejsze zużycie silnika oraz lepszą ochronę powierzchni trących.

Neste City Standard zawiera pakiet najnowocześniejszych dodatków gwarantujących doskonałe właściwości smarne oraz zabezpieczających przed powstaniem osadów, korozją i utrzymujących stabilność eksploatowanego oleju przez bardzo długo okres użytkowania.

Neste City Standard jest olejem wielosezonowym do samochodów wyposażonych w silniki benzynowe i wysokoprężne (a także do nowoczesnych silników z systemem wtrysku Common Rail). Jego właściwości i skład predysponują go w wielozaworowych silnikach turbodoładowanych i wyposażonych w katalizatory spalin.

 

 

 

 

LEPKOŚĆ KINEMATYCZNA mm2/s(cSt)
(COC) oC
C
40oC
 
88 167 -45
 

 

 

 

 

Jeżeli mają Państwo problem z doborem do swego samochodu oleju z oferty Neste prosimy o pytania. Pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Państwa auta.

 

© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...