Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

logo
istnieje w sieci od 2003 roku. W 2003 r. wysłaliśmy też pierwsze produkty do zamówień naszych Klientów.

Zaczynaliśmy od sprzedaży, montażu i obsługi urządzeń przede wszystkim marki Werther do wyposażenia warsztatów samochodowych. Początkowo w ofercie posiadaliśmy około 200 urządzeń oraz 2 tys. narzędzi ręcznych i elektronarzędzi różnych marek. Obok sprzedaży w sklepach tradycyjnych rozwijał się nasz sklep wirtualny. Naszym celem było stworzenie dużego sklepu internetowego, aby zaspokoić potrzeby współczesnego konsumenta, który ceni wygodę zakupów w zaciszu swego domu.

W ciągu tych ponad 12 lat staliśmy się NAJWIĘKSZYM SKLEPEM INTERNETOWYM w branży narzędziowej w sieci. Liczba oferowanych produktów przekracza 50 TYSIĘCY. Przez ten okres ZAUFAŁO NAM 115 TYSIĘCY KLIENTÓW, od których przyjęliśmy ponad 130 TYSIĘCY ZAMÓWIEŃ. Wartość rocznej sprzedaży przekroczyła 10 MILIONÓW ZŁ. W tym okresie kilkukrotnie zmienialiśmy stylistykę sklepu internetowego na coraz  bardziej przejrzystą, a także wyposażono w intuicyjną nawigację ułatwiającą poruszanie się po stronie.


Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne kategorie produktowe, aby zaoferować bardziej kompleksowe rozwiązania. Jednocześnie dbamy o jak najwyższą jakość obsługi Klienta utrzymując ATRAKCYJNE CENY, PROFESJONALNE DORADZTWO, oraz jak NAJSZYBSZY CZAS DOSTAWY.

Udoskonalamy system naszych sklepów, aby składanie zamówień było jak najbardziej intuicyjne i nie zakłócało przyjemności dokonywania zakupów.

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH ZAKUPÓW JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE !


logo


  • Ponad 115 tysięcy zadowolonych Klientów
  • Ponad 130 tysięcy przyjętych zamówień
  • Ponad 95 % pozytywnych opinii na Ceneo i Opineo
  • Ponad 50 tysięcy produktów w ofercie

logo


  • Bezpieczeństwo zakupów
  • Profesjonalne doradztwo techniczne
  • Dostawa w 24 lub 48 godzin
  • Pełna informacja mailowa o statusie realizowanego zamówienia

© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...