Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

Elektryczne nożyce do żywopłotu

Jeżeli chcesz bez problemu i wysiłku zadbać o swój żywopłot to oferta elektrycznych nożyc do żywopłotu dostępna w sklepie Narzedziowy.pl jest doskonałym rozwiązaniem.

Oferujemy nożyce do żywopłotu różnych renomowanych marek i rozmiarów, bowiem długość ostrza powinna być dobierana do rodzaju pracy, którą chcemy wykonać. Dłuższe ostrze ułatwi nam pracę na duzych powierzchniach, jednak może być mniej funkcjonalne w przypadku małego żywopłotu. Elektryczne nożyce do żywopłotu doskonale sprawdzają się do drobnych prac na na działce i wokół domu, zarówno do przycinania jak i modelowania krzewów.

Wytrzymałe i specjalnie skonstruowane ostrza nożyc do żywopłotu błyskawicznie poradzą sobie z krzewami i roślinami bez obawy o poranienie i poszarpanie liści czy gałęzi.

Dzięki elektrycznym nożycom do żywopłotu takich marek jak Makita, Bosch, Ryobi, Metabo i innym nadasz swojemu ogrodowemu żywopłotowi pożądany kształt, skrócisz i wymodelujesz rozrastające się krzewy i zadbasz o swój ogród jak nigdy wcześniej.
Moc
Długość ostrza
Grubość cięcia
Rozstaw noży
Waga

WYPRZEDAŻ24H

METABO Nożyce do żywopłotu HS 65, 450 W
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...