Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

125

Za pośrednictwem sklepu internetowego narzedziowy.pl już dziś możesz kupić najbardziej wydajne szlifierki kątowe o średnicy 125 mm. Wszechstronność elektronarzędzi tej klasy pozwala na szlifowanie, polerowanie oraz cięcie różnorodnych materiałów. Ich poręczna budowa i mała waga gwarantuje komfort pracy i umożliwia dotarcie do trudnodostępnych miejsc.
 
Na stronach naszego sklepu internetowego znajdziesz szlifierki o zróżnicowanych funkcjach, takich jak blokada wrzeciona, pozwalająca na sprawną, beznarzędziową wymianę tarczy czy elektroniczna regulacja prędkości obrotów, umożliwiająca bardziej precyzyjną pracę. Walizki transportowe, dodatkowe rękojeści, specjalnie dobrane tarcze szlifierskie lub tnące – to tylko niektóre elementy wyposażenia standardowego oferowanych przez narzedziowy.pl modeli.
 
Odwiedź narzedziowy.pl już dziś i dokonaj zakupu, wybierając spośród renomowanych marek, takich jak: Dewalt, Metabo, Bosch, Hitachi czy Makita, używanych regularnie przez profesjonalistów pracujących w wymagających warunkach przemysłowych.
 
Potrzebujesz szlifierki do własnego użytku w warsztacie lub domu? Narzedziowy.pl pomyślał również o tobie, włączając do swojej oferty elektronarzędzia produkcji Ferm, Skil, Ryobi czy Einhell Bavaria, które z pewnością zadowolą rzemieślników i majsterkowiczów.
Moc
Średnica tarczy
Moment obrotowy
Moc oddawana
Gwint wrzeciona
Waga
Opakowanie

WYSYŁKA W 24H

VANDER Szlifierka kątowa VSK707 750 W, 125 mm
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...