Zaufane opinie
Ranking E-sklepów
Firma wiarygodna finansowo
Sprawdź nas
ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...

230

Na stronach sklepu internetowego narzedziowy.pl znajdziesz najbardziej niezawodne szlifierki kątowe o średnicy 230 mm. Zakup elektronarzędzi tego typu spowoduje, że cięcie, szlifowanie czy polerowanie nie będą już dla ciebie żadnym problemem. Duża średnica kompatybilnych z tymi narzędziami tarcz w połączeniu z wysoką mocą silników czynią szlifierki tej klasy najbardziej odpowiednimi do najtrudniejszych zadań.
 
Na stronach naszego sklepu internetowego znajdziesz szlifierki o zróżnicowanych funkcjach, takich jak blokada wrzeciona, pozwalająca na sprawną, beznarzędziową wymianę tarczy czy elektroniczna regulacja prędkości obrotów, umożliwiająca bardziej precyzyjną pracę. Walizki transportowe, dodatkowe rękojeści, specjalnie dobrane tarcze szlifierskie lub tnące – to tylko niektóre elementy wyposażenia standardowego oferowanych przez narzedziowy.pl modeli.
 
Szlifierki kątowe wyprodukowane przez Metabo, Makita, Hitachi, Bosch, Einhell czy Dewalt znajdą uznanie profesjonalistów, ceniących sobie elektronarzędzia najwyższej jakości, przeznaczone do ciężkich prac w warunkach przemysłowych.
 
Asortyment takich marek jak Ferm, Skil czy Ryobi trafi z kolei w potrzeby wymagających majsterkowiczów i rzemieślników pracujących w domu lub prywatnym warsztacie.
Moc
Średnica tarczy
Prędkość obrotowa
Prędkość obrotowa przy obciążeniu
Moment obrotowy
Moc oddawana
Gwint wrzeciona
Waga
Opakowanie
© www.narzedziowy.pl (2003-2024)
kei.pl Współpracujemy z...